مدیریت سه شنبه ، ۲۱ خرداد ، ۱۳۹۸ | 12:32 بازدید: 0 زمان مورد نیاز برای مطالعه : 10 دقیقه

معرفی کمپرسورهای تولیدی شرکت سرمایش

شرکت ایران کمپرسور به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت بزرگ سرمایش فعالیت می کند. به صورت کلی تخصص این شرکت در زمینه تعمیر و تولید انواع کمپرسور است. محصولات تولیدی توسط شرکت ایران کمپرسور شامل طیف وسیعی از کمپرسورهای مورد استفاده در مشاغل و صنایع مختلف می شود. علاوه بر تولید و فروش انواع کمپرسور، این شرکت به ارائه خدمات مربوط به تعمیر کمپرسور هم پرداخته و کارشناسان مجرب شرکت ایران کمپرسور کلیه امور مربوط به سرویس و تعمیرات را در محل شما و با دریافت حداقل هزینه ها انجام خواهند داد. در ادامه، به معرفی اجمالی برخی محصولات و ویژگی های خدماتی شرکت ایران کمپرسور خواهیم پرداخت.

همان‌طور که بیان شد، ایران کمپرسور زیر مجموعه ای از شرکت سرمایش است. شرکت سرمایش مجموعه‌‌ ای متخصص در زمینه پخش لوازم برودتی و همچنین تعمیر انواع لوازم برودتی است. بخش فروشگاهی شرکت سرمایش، که فعالیت خود را به عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی خرید قطعات یدکی لوازم برودتی ایران ادامه می دهد، به شما امکان سفارش آنلاین انواع تجهیزات و قطعات مرتبط با لوازم برودتی و دریافت در محل آن ها را می دهد. علاوه بر این، این شرکت با اتکا به نیروی انسانی متخصص و خبره خود،‌ اقدام به ارائه خدمات تعمیر انواع کمپرسورهای برودتی خانگی، کمپرسور برودتی صنعتی و کمپرسور برودتی سردخانه ای نیز می کند.

انواع محصولات شرکت ایران کمپرسور

طیف وسیعی از مدل های مختلف کمپرسور تولید می شوند که هریک ویژگی ها و سازوکار مخصوصی دارند. بر همین اساس، صنایع مختلف متناسب با نیازهای خود از آن ها استفاده می کنند. در این میان، برای مثال می توان به صنایع آرایشی و بهداشتی، ساخت لوازم خانگی، چاپ و بسته بندی، خودروسازی، تجهیزات پزشکی و دارویی، شیمایی و رنگ، تاسیسات ساختمانی، نساجی و پوشاک و همچنین صنایع الکتریکی اشاره کرد. در ادامه به معرفی انواع محصولاتی خواهیم پرداخت که توسط شرکت ایران کمپرسور تولید و یا عرضه می شوند.

 

·

کمپرسور یخچالی؛ این دسته از کمپرسورهای صنعتی شرکت ایران کمپرسور کاملا آرام و بدون صدا بوده و برای استفاده در انواع مشاغلی مناسب است که به فشار باد احتیاج دارند.

·

کمپرسورهای ۱۰ الی ۲۰ لیتری؛ این دسته از محصولات شرکت ایران کمپرسور را نیز می توان به عنوان زیر مجموعه ای از کمپرسور باد یخچالی دانست. دلیل اطلاق این نام، گنجایش تانک باد آن ها است که در مدل های مختلف بین ۱۰ الی ۲۰ لیتر متغیر است.

·

کمپرسورهای دندانپزشکی؛ کمپرسور مخصوص دندانپزشکی شرکت ایران کمپرسور با استفاده از بهترین قطعات آمریکایی و ایتالیایی ساخته شده و برای ساخت آن از موتورهای کولرگازی بهره گرفته شده تا کاملاً بدون صدا و لرزش باشند.

·

کمپرسورهای بدون روغن؛ در این دسته محصولات هیچگونه روغنی وارد مخزن نمی شود. به همین دلیل هوای تولید شده توسط کمپرسور بدون روغن (اویل فری) عاری از روغن است.

·

کمپرسورهای سیلندری و تسمه ای؛‌ شرکت ایران کمپرسور انواع مختلفی از این کمپرسورها را تولید می کند. این دسته از محصولات به علت وجود تسمه معمولاً صدا و لرزش بالایی دارند.

·

کمپرسور باد ماشین؛ این دسته از کمپرسورها قابل حمل بوده و برای کار کردن باید به باتری ماشین متصل شوند. حداکثر فشار هوای این کمپرسور باد ماشین 150 پاسکال و حجم باد خروجی 60 لیتر بر دقیقه است.

·

کمپرسورهای دائم کار؛ این نوع کمپرسور صنعتی کاملاً بدون احتیاج به روغن بوده و بازدهی بسیار بالایی دارند.

·

کمپرسورهای ناردی ایتالیا؛ ناردی یکی از شرکت های معروف و معتبر تولید کننده انواع کمپرسور است که در کشور ایتالیا فعالیت می کند. شرکت ایران کمپرسور اقدام به واردات مدل های مختلف کمپرسورهای این شرکت می کند.

·

کمپرسور فیما ایتالیا؛ این کمپرسور کاملاً بدون صدا و بدون روغن بوده ساخته شده در کشور ایتالیا هستند.

·

کمپرسور مخصوص دندانپزشکی دوردنتال (Durr Dental این دسته محصولات ارائه شده توسط شرکت ایران کمپرسور وارداتی بوده و محصولی از کشور آلمان هستند. کمپرسورهای دوردنتال عموماً برای مصارف دندانپزشکی کاربرد دارند.

·

کمپرسور ایر استار؛ کمپرسور ایر استار نیز جزو کمپرسورهای وارداتی شرکت ایران کمپرسور بوده و مدل های مختلف آن استفاده های متفاوتی دارند. استفاده از کمپرسورهای این شرکت به عنوان کمپرسور مخصوص دندانپزشکی متداول است.

·

کمپرسور کیلینیک ایر؛ همان‌طور که از نام این کمپرسور نیز می توان حدس زد، از آن عموماً برای مصارف و دستگاه های پزشکی و به خصوص برای یونیت های دندانپزشکی استفاده می شود. این کمپرسورها محصول کشور ایتالیا هستند.

·

تولید و فروش انواع کمپرسور صنعتی؛ شامل کمپرسورهای اسکرو، کمپرسورهای صنعتی اویل فری (بدون روغن)، کمپرسور مخصوص میلینگ دندانپزشکی، کمپرسور مخصوص میلینگ دندانپزشکی و همچنین کمپرسورabac.

·

تولید و فروش انواع درایر تبریدی؛ از درایر تبریدی جهت کاهش هزینه های ناشی از اثرات مخرب رطوبت هوای فشرده به داخل کمپرسور استفاده می شود.

·

تولید و فروش انواع قطعات جانبی کمپرسور؛ شامل قطعات مختلفی از قبیل مخزن، تسمه، سوئیچ، شیلنگ،‌ فیتینگ، کلید قطع کن، پیستوله و همچنین انواع مخزن.

·

تولید و فروش انواع تجهیزات برودتی؛ شامل انواع تبرید خانگی، انواع خازن، انواع مخزن، فیلتر و درایر، کمپرسور برودتی، مبرد، گازهای برودتی، انواع رله، روغن های تبرید، کندانسور و تجهیزات شارژ.

خدمات فروش شرکت ایران کمپرسور

خدمات مرتبط با فروش این شرکت را می توان به دو بخش قبل و پس از فروش تقسیم کرد. پیش از فروش، کارشناسان شرکت ایران کمپرسور همواره شما را در طی فرآیند خرید همراهی خواهند کرد و اطلاعات تخصصی خود را در اختیار شما قرار خواهند داد. از آنجایی که خرید کمپرسور احتیاج به شناخت دقیقی از محصول و همچنین شناخت دقیقی از نیازهای شما دارد، قبل از خرید می توانید با این شرکت تماس گرفته با به صورت رایگان با کارشناسان فروش ایران کمپرسور مشورت کنید.

خدمات پس از فروش شرکت ایران کمپرسور شامل ۱۲ ماه گارانتی بدون قید و شرط می شود! این شرکت با اتکا و اعتماد به کیفیت بالای تولید محصولات خود، تمامی آن ها را به مدت یک سال بدون هیچ گونه قید و شرطی گارانتی می کند. علاوه بر این، تمامی محصولات تولید شده توسط شرکت ایران کمپرسور، تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش خواهند داشت. در همین راستا،

تکنسین های مجرب این شرکت آمادگی دارند تا کلیه امور مربوط به سرویس و تعمیرات این کمپرسورها را در محل کار شما و با حداقل هزینه ها انجام دهند.

واحد تحقیق وتوسعه شرکت سرمایش باتوجه وشناخت کامل نیازشدید بازاربه کمپرسورهای بدون صداولرزش ومناسب یونیت
دندانپزشکی -موفق به ارایه محصول جدید خود(سریd)گردید.
استفاده از خلاقیت ونواوری نیروی انسانی ماهرومتعهدماراقادرساخته تابابکارگیری اصول اساسی مدیریت کیفیت فراگیر-محصولی ممتازباکیفیت بالا-تضمین کافی وقیمت مناسب رادراختیارشماعزیزان قراردهیم.
این محصول علاوه برکلیه ویژگیهای کمپرسورهای مشابه-دارای امکانات ومزیت های زیرمی باشد:
1-استفاده ازموتورهای کولرگازی(استوک ونو)باقدرت یک ونیم تادو ونیم اسب بخارکه تولیدامریکا-اسپانیا-ایتالیاوتایلندمی باشند
ودراین شرکت بازسازی -صداگیری ومونتاژگردیده اند
2-به حداقل رسیدن مصرف برق بااستفاده ازخازنهای دایم کار ایتالیایی وامریکایی-درجهت بهینه سازی مصرف انرژی
3-نصب رله پتانسیل جنرالی وخازن راه اندازالمانی بامارک(jensen)که در مقابل افت جریان ورودی-به خوبی مقاومت نموده وبادارابودن
بهترین نوع پلاتین-راه اندازی موتورراتسریع می نماید
4-وجوداورلد(فیوز)برروی مدارسیم پیچی داخل موتورباعث می شودبه هنگام مصرف جریان بیش ازحدمجازویاداغ شدن بیش ازحدموتور-جریان برق راقطع واز ایجادلطمه جدی وسوختن موتور جلوگیری می نماید.پس ازسرد شدن کامل موتور-مداروصل وبه صورت اتومات روشن می شود.(اورلد-نقش حفاظت ازسیم پیچ ومونوررادارد)
5-مجهز به سوپاپ اطمینان داخل موتورعلاوه برسوپاپ بیرونی که درصورت گیربودن مداربادودرفشاربیش ازحدمجاز-مدارداخلی خروجی هوارابازوازترکیدن لوله هاوایجادخسارت جلوگیری می نماید
6-کلیه قطعات کمپرسورازبهترین نوع وکلیدقطع کن(high pressure)ان مارک کندر(condor)ایتالیا می باشد.دقت بالا-پلاتین های قوی وعمرمفیدعالی از
ویژگیهای ان می باشد.
7-نصب هواکش مخصوص مجهزبه صداخفه کن برروی لوله ی مکش موتور
8-فیلترجذب کننده ذرات معلق آب وروغن درداخل مخزن قبل از شیرخروجی
9-نصب شیروشیلنگ جهت تخلیه راحت مخزن:
دراثروجودفشاربادمایعات کف مخزن به درون یک شیلنگ دربیرون هدایت می شوند وبازنمودن شیر انتهایی شیلنگ-باعث تخلیه ان میشودونیازبه اچاروظرف مخصوص نمی باشد.
10 -نصب میکروفیلترهای مخصوص تبدیل بادکمپرسوربه هوای تنفسی (به درخواست مشتری)
11-فن خنک کننده ی موتورمجهزبه ترموستات
12-رنگ متالیک مخزن-طراحی زیبا-ابعادمناسب جهت قرارگرفتن داخل کیس یادرون کابینت-امکان جداسازی موتورازمخزن ونصب درمحیط کوچک-ازدیگرویژگیهای کمپرسورهای شرکت سرمایش می باشد.
همچنین باهدف جلب رضایت واعتماد مصرف کنندگان محترم-کمپرسورهای مخصوص یونیت رابه مدت یکسال گارانتی کامل وبدون قیدوشرط نموده ایم وتامین قطعات-تعمیرات وپشتیبانی ده ساله راتضمین می نماییم..
اعتقادداریم که ارایه خدمات مناسب وکامل دراسرع وقت-موجب رضایت مصرف کننده وبهبودمستمرکیفیت وبالندگی یک شرکت می شود.
دراین راستا بخش خدمات پس از فروش این شرکت-واحدخدمات سیارراراه اندازی نموده وتکنسین های مجرب ما آمادگی دارندکه کلیه امورسرویس وتعمیرات رادرمحل کارشما انجام دهند.(فعلا فقط درمشهد)
بزودی درهمه ی مراکز استانهاوشهرستانهای بزرگ نسبت به معرفی نمایندگان خدمات اقدام خواهد شد.با توجه به توضیحات مفصل وترسیم نقشه سیم کشی درقسمت<<راهنما>>تعویض قطعات معیوب توسط تکنیسین تعمیرات یونیت وافرادفنی قابل انجام است وهزینه تعمیرات درمدت گارانتی توسط شرکت پرداخت خواهدشد.درصورت بروزهرگونه مشکل وسوال باماتماس بگیرید
باتوجه به این نکته که هزینه جذب یک مشتری جدیدهشت برابرحفظ مشتریان قدیمیست-ماشماراتنها نخواهیم گذاشت وتاهمیشه درکنارتان خواهیم ماند.

درصورت خریدکمپرسور-هزینه ارسال به مطب درمشهدوتحویل به باربری جهت تهران ودیگرشهرستانها به عهده ی این شرکت می باشد

ودرمبحث پشتیبانی ده ساله -ارسال قطعات موردنیاز وروغن کمپرسوربه قیمت تمام شده+یک درصدسودراوظیفه ی خودمی دانیم

نکته مهم:

کمپرسورسرمایش– پس از فروش پس گرفته خواهدشد.

باتوجه به عدم رضایت اکثریت دندانپزشکان محترم ازکمپرسورهای موجوددربازاردرجهت غلبه برهرنوع تردید ودودلی شماعزیزان واطمینان کامل ازکیفیت کم نظیرمحصولات تولیدی شرکت سرمایش-این کمپرسورپس ازفروش پس گرفته می شود
نمایندگان فروش موظف انددرصورت عدم رضایت مصرف کننده -ظرف مدت دوهفته پس از فروش-کمپرسوررامرجوع وکل مبلغ اخذ شده رابرگردانند.(این مسئله به فروشندگان تاکید گردیده ودرصورت مشاهده ی هرگونه تخلف-خواهشمندیم باما تماس بگیرید.).

مطالب مرتبط

انتخاب کمپرسور باد و راهنمای استفاده صحیح آن

انتخاب کمپرسور باد: کمپرسور باد را برحسب نیاز در اندازه های مختلفی می سازند و با توجه به نحوه کارکرد به سه نوع پیستونی، دوار و گریز از مرکز تقسیم...

راهنمای نصب کمپرسور باد و نگهداری آن

راهنمای نصب و نگهداری کمپرسور باد راهنمای نصب کمپرسور باد و نکات کلیدی در مورد راه اندازی و شرایط نگه داری از آن که باید رعایت شود را در این...

انواع کمپرسور و معرفی آن

معرفی انواع کمپرسور: تمام کمپرسورها به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند: 1- کمپرسورهای دینامیکی 2- کمپرسورهای جابجایی مثبت 3- انژکتورها دسته دینامیکی را می‌توان به سه نوع مختلف جدا کرد:...

پیشگفتار

پیش گفتار کمپرسور به ماشینی اطلاق می شود که از آن برای افزایش فشار سیالات تراکم پذیر استفاده می شود. استفاده از قدرت هوای فشرده به عنوان یک فرآیند تکمیلی...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *