background

ایــران پــمپ

تولید کننده بهترین کمپرسورهای
دندان پزشکی با استانداردهای روز دنیا

واحد تحقیق و توسعه شرکت ایران پمپ باتوجه و شناخت کامل نیاز شدید بازار به کمپرسورهای بدون صدا و لرزش و مناسب.گردید استفاده از خلاقیت و نوآوری، نیروی انسانی ماهر و متعهد یونیت دندانپزشکی موفق به ارایه محصول جدید خود سری ما را قادر ساخته تا با بکارگیری اصول اساسی مدیریت کیفیت فراگیر محصولی ممتاز باکیفیت بالا، تضمین کافی و قیمت مناسب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم

Vector
کمپرسور دندانپزشکی
کمپرسور باد

معرفی کمپرسورهای دندانپزشکی

کمپرسور باد دندانپزشکی

کمپرسورهای تسمه ای

belt compressor

نیروی محرکه توسط تسمه از الکتروموتور به سیلندر منتقل می گردد. صدا و روغنی بودن مهمترین عیب این کمپرسور ها است.

کمپرسور باد دندانپزشکی

کمپرسور های بدون روغن

oil free

سیلندر و الکترو موتور کوبله شده هستند و بدون روغن کار می کنند. انواع مختلفی در بازار از این مدل وجود دارد.در صورتیکه کمپرسور اویل فری درجه یک انتخاب کنید ، بهترین گزینه خواهد بود. بدون صدا و بدون روغن بودن مهمترین ویژگی این کمپرسور دندانپزشکی است.

پمپ باد دنداپزشکی

کمپرسور‌های کوبله

coupling compressor

سیلندر و الکتروموتور دریک مجموعه قرار دارند و نیروی الکترو موتور مستقیما به سیلندر وارد می شود. صدا دار بودن و با روغن کار کردن ایراد این کمپرسور ها است

پمپ باد دندانپزشکی

کمپرسور های یخچالی

belt compressor

متاسفانه نوع مرغوب این کمپرسور باد بسیار کم بوده و باید از مراکز معتبر تهیه شود و مشکل ورود روغن به سیستم وجود دارد که با استفاده از میکروفیلتر قابل رفع شدن میباشد. چنانچه کمپرسور باد یخچالی استاندارد تهیه کنید ،این گزینه هم بسیار مناسب بوده و حتی از مدلهای اویل فری صدای کمتری دارند.

background

ویژگی های کمپرسور باد دندانپزشکی
ایران پمپ

شماره تماس بذارید، سریعا تماس خواهیم گرفت.

قبل از خرید کمپرسوربا ما مشورت کنید.

5 دقیقه مشاوره رایگان مهمان ما باشید.

نام نام خانوادگی(ضروری)
background
نماد کیفیت کالا

گارانتی کمپرسور دندانپزشکی

همچنین با هدف جلب رضایت و اعتماد مصرف کنندگان محترم کمپرسور های مخصوص یونیت را به مدت یکسال گارانتی کامل و بدون قید و شرط نموده ایم و تامین قطعات تعمیرات و پشتیبانی ده ساله را تضمین می کنیم.

اعتقاد داریم که ارایه خدمات مناسب و کامل در اسرع وقت باعث رضایت مصرف کننده و بهبود مستمر کیفیت و بالندگی یک شرکت می شود.

در این راستا بخش خدمات پس از فروش این شرکت واحد خدمات سیار را راه اندازی کرده و تکنسین های مجرب ما آمادگی دارند که کلیه امور سرویس و تعمیرات را در محل کار شما انجام دهند. (فعلا فقط درمشهد)

بزودی در همه ی مراکز استان ها و شهرستان های بزرگ نسبت به معرفی نمایندگان خدمات اقدام خواهد شد. با توجه به توضیحات مفصل و ترسیم نقشه سیم کشی در قسمت راهنما تعویض قطعات معیوب توسط تکنیسین تعمیرات یونیت و افراد فنی قابل انجام است. هزینه تعمیرات در مدت گارانتی توسط شرکت پرداخت خواهدشد. در صورت بروز هر گونه مشکل و سوال با ما تماس بگیرید.

نکته مهم !

باتوجه به این نکته که هزینه جذب یک مشتری جدید هشت برابر حفظ مشتریان قدیمیست ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و تا همیشه در کنارتان خواهیم ماند.
در صورت خرید کمپرسور دندانپزشکی هزینه ارسال به مطب در مشهد و تحویل به باربری جهت تهران و دیگرشهرستان ها به عهده ی این شرکت می باشد.در مبحث پشتیبانی ده ساله ارسال قطعات مورد نیاز و روغن کمپرسور به قیمت تمام شده+یک درصد سود را وظیفه ی خود می دانیم.

صندلی دندانپزشکی

معایب کمپرسور‌های دندانپزشکی
موجود در بازار

کمپرسور‌های بدون روغن

در این کمپرسور ها مشکل روغن پاشی کاملا حل شده ولی مایعات و آب جمع شده در داخل مخزن (به دلیل عدم وجود فیلتر) وارد مدار می شوند.در بعضی از کمپرسور های بی کیفیت موجود در بازار مشکل صدا و لرزش همچنان وجود دارد.

اکثر کمپرسور های اویل فری موجود در بازار به دلیل کیفیت پایین قطعات سرعت استهلاک بالایی دارند، نبود قطعات یدکی جهت تعمیرات ، مشکل صدا و لرزش و نهایتا قیمت بالایی که دارند باعث شده تا خرید این کمپرسور ها توجیه اقتصادی مناسبی نداشته باشند. 

کمپرسور‌های باد تسمه ای و کوبله شده

این نوع کمپرسور ها به دلیل لرزش شدید و صدای ناهنجار-صدمات اساسی به اعصاب و روان دندانپزشک و مراجعین وارد می نماید.
نارضایتی ، شکایت و اعتراض واحدهای مجاور و همسایه ها دلیل اصلی عدم استفاده دندانپزشکان از این نوع کمپرسور می باشد.
یکی دیگر از معایب این نوع کمپرسورها ورود روغن و آب به همراه هوا به داخل شیلنگ هاو قطعات داخل یونیت است که باعث ایجاد اختلال در کار یونیت و خرابی سریع سرتوربین میگردد. علاوه بر آن هوای مرطوب آلوده به روغن در کارهای تخصصی و ترمیم با کامپوزیت مشکل ایجاد می نماید و باعث افت راندمان کاری و کیفیت کارمی شود.

background
کمپرسور دندانپزشکی

کمپرسورهای دندانپزشکی ایران پمپ

عوامل کار ساز در خرید کمپرسور دندانپزشکی

راهنمای جامع خرید کمپرسور دندانپزشکی

اگر این سوال شما هم هست و قصد خرید کمپرسور دندانپزشکی دارید حتما این مطلب را مطالعه کنید.

هوای فشرده خشک از مهم ترین و حساس ترین نیاز های یک مرکز دندانپزشکی به شمار می آید.

افزون بر اینکه تاسیس و تداوم کاری مطب دندانپزشکی کاملا وابسته به کمپرسور آن می باشد، کیفیت هوایی که مصرف درمانی دارد (به ویژه در دندانپزشکی) از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تاثیر زیادی بر سلامت کادر درمان، مراجعه کننده و کیفیت درمان خواهد داشت و باید دست کم شرایط و استاندارد های لازم برای مصرف در مراکز پزشکی را داشته باشد.

سکوت و آرامش محیط درمان نیز از عوامل مهم رضایتمندی بیماران و حفظ کیفیت خدمات رسانی است، بدون صدا کار کردن کمپرسور در مراکز دندانپزشکی، همواره یکی از دغدغه های اصلی دندانپزشکان در سراسر جهان محسوب می شود.

از این رو انتخاب یک کمپرسور دندانپزشکی با کیفیت، که استانداردها و شرایط لازم جهت مصرف در یک مرکز دندانپزشکی را داشته باشد، می تواند کمک بسیار زیادی به شما در کنترل عفونت (حفظ سلامت کادر درمان و بیماران)، حفظ آرامش، تداوم کاری و در پایان بالا رفتن کیفیت بهبود و خدمات رسانی در یک مرکز دندانپزشکی نماید.

گارانتی محصول

قیمت دستگاه

گارانتی محصول

کیفیت و استاندارد کمپرسور دندانپزشکی

bakground

میزان صدا (نویز)

پشتیبانی بیست و چهار ساعته

خدمات بعد از فروش

◀️ امکانات کمپرسور دندانپزشکی یخچالی :

۱- استفاده از موتور های کولر گازی (استوک ونو) با قدرت یک و نیم تا دو ونیم اسب بخار که تولید امریکا، اسپانیا ، ایتالیا و تایلند می باشند و در این شرکت بازسازی صداگیری و مونتاژ گردیده اند.

۲- به حداقل رسیدن مصرف برق با استفاده ازخازنهای دایم کار ایتالیایی و امریکایی درجهت بهینه سازی مصرف انرژی.

۳- نصب رله پتانسیل جنرالی و خازن راه انداز المانی با مارک (jensen) که در مقابل افت جریان ورودی به خوبی مقاومت نموده و با دارا بودن بهترین نوع پلاتین، راه اندازی موتور را تسریع می نماید.

۴- وجود اورلد (فیوز) بر روی مدار سیم پیچی داخل موتور باعث می شود هنگام مصرف جریان بیش از حد مجاز و یا داغ شدن بیش از حد موتور جریان برق را قطع و از ایجاد لطمه جدی و سوختن موتور جلوگیری نماید. پس از سرد شدن کامل موتور ،مدار وصل و به صورت اتومات روشن می شود. ( اورلود نقش حفاظت از سیم پیچ و موتور را دارد)

۵- مجهز به سوپاپ اطمینان داخل موتور، علاوه برسوپاپ بیرونی که درصورت گیر بودن مدار در فشار بیش از حد مجاز ،مدار داخلی خروجی هوا را باز و از ترکیدن لوله ها و ایجاد خسارت جلوگیری می کند.

۶- کلیه قطعات کمپرسور دندانپزشکی از بهترین نوع و کلید قطع کن (high pressure) آن مارک کندر (condor) ایتالیا می باشد. دقت بالا افزونه های قوی و عمر مفید عالی از ویژگی های آن می باشد.

⭐ از ویژگی های دیگر این کمپرسور دندانپزشکی :

۷- نصب هواکش مخصوص مجهز به صدا خفه کن برروی لوله ی مکش موتور.

۸- فیلتر جذب کننده ذرات معلق آب و روغن در داخل مخزن قبل از شیر خروجی

۹. نصب شیر و شیلنگ جهت تخلیه راحت مخزن در اثر وجود فشار باد مایعات کف مخزن به درون یک شیلنگ در بیرون هدایت می شوند و بازنمودن شیر انتهایی شیلنگ باعث تخلیه آن میشود و نیاز به اچار و ظرف مخصوص نمی باشد.

۱۰ – نصب میکروفیلترهای مخصوص تبدیل باد کمپرسور به هوای تنفسی (به درخواست مشتری).

۱۱- فن خنک کننده ی موتور مجهزبه ترموستات حرارتی.

۱۲- رنگ متالیک مخزن، طراحی زیبا، ابعاد مناسب جهت قرار گرفتن داخل کیس یا درون کابینت، امکان جداسازی موتور از مخزن و نصب در محیط کوچک از دیگر ویژگی های کمپرسور های شرکت ایران پمپ می باشد.

💰 عوامل موثر در خرید کمپرسور دندانپزشکی :

۱. قیمت دستگاه

۲. کیفیت و استاندارد کمپرسور دندانپزشکی

۳. میزان صدا (نویز)

۴. خدمات بعد از فروش

۵. موارد مربوط به مکان نصب دستگاه

🔵 قیمت کمپرسور دندانپزشکی :

اولین و در اکثر موارد مهم ترین گزینه در انتخاب کمپرسور باد، قیمت محسوب می شود. برای یک خرید آسان و آگاهانه حتما باید از قبل در مورد بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید تصمیم گیری کنید.

بهترین روش برای این کار این است که برای مبلغی که در نظر می گیرید کمی تلرانس نیز قرار دهید و بعد از در نظر گرفتن معیار هایی که با هم مرور خواهیم کرد ارزش خرید دستگاه را نسبت به هزینه آن مورد رسیدگی پیمان دهید.

🔵 استاندارد و کیفیت کمپرسور دندانپزشکی :

استاندارد مکانیکی: کلیه قطعات کمپرسور دندانپزشکی، به خصوص قطعاتی که در سطح داخلی موتور کمپرسور باد هستند و در گذر هوا قرار دارند باید مدیکال گرید باشند.

🔵 موتور کمپرسور دندانپزشکی:

موتور کمپرسور دندانپزشکی باید عاری از هرگونه روغن یا اصطلاحا Oil free باشد. بر اساس استاندارد های ملی ایران نیز از سال ۱۳۸۸ به کارگیری کمپرسور روغنی برای مصارف پزشکی و دندانپزشکی ممنوع اعلام شده است.

🔵 مخزن کمپرسور دندانپزشکی

مخزن کمپرسور دندانپزشکی باید از فلز مقاوم دربرابر خوردگی بوده و جهت عدم رشد و گسترش میکرو ارگانیسم ها و باکتری های مضر در مخزن، رویه ی درونی آن با یک لایه ضخیم اپوکسی پوشانده شود. (ضد زنگ باشد)

🔵 شیر تخلیه کمپرسور دندانپزشکی

مخزن کمپرسور دندانپزشکی باید هر چند وقت یکبار (با توجه به شرایط آب و هوایی محل) به صورت کامل تخلیه شود تا رطوبت داخل مخزن (هر چند ناچیز) ازبین برود از این رو لازم است کمپرسور دندانپزشکی مجهز به شیر تخلیه استاندارد و در دسترس باشند.

🔵 فیلتر و رگولاتور خروجی

وجود انواع میکرو فیلتر در قسمت خروجی هوای کمپرسور باد برای جلوگیری از ورود مایعات و ذرات ریز گردو غبار به دهان بیمار. همچنین استفاده از رگلاتور برای تنظیم فشار هوای خروجی نیز ضروری میباشد.

🔵 موارد مربوط به ایمنی کمپرسور دندانپزشکی

🔵 سیستم خنک کننده و محافظ گرمایی

ترجیحا موتور کمپرسور باید مجهز به سیستم تهویه مناسب و محافظ گرمایی باشد تا از دمای موتور بکاهد و از داغ شدن بیش از حد سیم پیچ موتور و سوختن آن جلوگیری کند.

🔵 شیر تخلیه اضطراری

کلیه کمپرسور های دندانپزشکی باید مجهز به شیر تخلیه اضطراری(سوپاپ اطمینان) باشند تا در صورت عدم توقف موتور پس از پر شدن مخزن، هوای اضافه را تخلیه کند ومانع از آسیب به کمپرسور و … گردد.

ترجیحا کمپرسور دندانپزشکی باید دارای رگولاتور تنظیم خروجی باد و میکروفیلتر خروجی باشد، تا هوای خروجی دارای فشار مطلوب و عاری از هر گونه ذرات معلق باشد.با استفاده از میکروفیلتر کمپرسور باد اجازه ورود انواع باکتری و میکروب به دهان بیمار گرفته خواهد شد.

🔵 تکنیک های مهار عفونت:

🔵 خشک کن هوای کمپرسور باد

هوای محیط دارای نم و ناخالصی های است که مایه رشد میکروب و گسترش عفونت در مخزن کمپرسور و مسیر لوله ها و انتقال آن به دهان مریض و هوای محیط مطب می شود.

رطوبت می تواند باعث آسیب و زنگ زدگی اجزای داخلی کمپرسور دندانپزشکی و تجهیزات گران قیمت شود.همچنین باعث آسیب به یونیت و اینسترومنت ها شود که در دراز مدت خرج های تعمیر و نگهداری تجهیزات را به شدت بالا می برد.

🔵 فیلتر آنتی باکتریال

فیلتر آنتی باکتریال در تکمیل فرآیند خشک کردن هوا باعث می شود تا هوای خروجی از کمپرسور عاری از هرگونه میکرو ارگانیسم و باکتری باشد.

🔵 طول عمر و کیفیت

کمپرسور باد دندانپزشکی باید علاوه بر رعایت استانداردهایی که گفته شد از کیفیت مناسب و طول عمر بالایی برخوردار باشد. بدیهی است در صورتی که کمپرسور از طول عمر مناسب برخوردار نباشد باعث توقف کار کل مطب، نارضایتی پزشک، بیماران و در نهایت ضرر های اقتصادی می شود.

🔵 صدای کمپرسور باد

اگر با توجه به طراحی و فضای درون مطب اتاقی مجزا برای کمپرسور در دسترس نیست و یا اتاق کمپرسور به یونیت بسیار نزدیک است، حتما به فاکتور حجم صدا (نویز) در مشخصات کمپرسور دندانپزشکی دقت نمایید و ترجیحا کمپرسوری خریداری نمایید که صدای آن پایین ۶۰ دسیبل باشد.

🔵 خدمات بعد از فروش و پشتیبانی

ارائه خدمات بعد از فروش با کیفیت، تاثیر بسیار زیادی بر عمر مفید کمپرسور خواهد داشت.

* داشتن نماینده یا تکنسین محلی قوی

* ارائه به موقع و دسترسی آسان به قطعات و خدمات و نیز عدم انحصاری بودن آن

* اخلاق خوب و برخورد مناسب با مشتری

* و در پایان اتمام کامل و به هنگام تعهدات

از فاکتور های مهم خدمات بعد از فروش هستند. البته باید تحریم ها و مسائل سیاسی را نیز به خصوص در مورد کمپانی های وارد کننده در نظر بگیریم.

🔵 موارد مربوط به مکان نصب کمپرسور

حتما قبل از خرید کمپرسور از مناسب بودن محیط‌ نصب آن اطمینان حاصل کنید.سعی کنید کمپرسور دندانپزشکی را در محیطی مسقف قرار دهید.محیطی که قرار است کمپرسور قرار بگیرد باید تراز باشد.

حتمادستگاه را در مکانی قرار دهید که هوا در جریان باشد.از قرار دادن دستگاه در انباری یا محیط های گرم که تهوی مناسب ندارد خود داری نمایید.بهتر است برای برق دستگاه از پریز های تو کار استفاده و یا برق مستقیم برای کمپرسور از کنتور بکشید.استفاده از سه راهی برق اصلا ایده جالبی نیست.

رعایت موارد زیر به شما بسیار کمک خواهد کرد

۱. انتخاب فضای مناسب با تهویه و رعایت استاندارهای مربوط به فضا. توجه داشته باشید مکان کمپرسور باید از لحاظ پاکیزگی در سطح استاندارد باشد، کمپرسور را هرگز در فضا های آلوده و ناپاک قرار ندهید و در حفظ نظافت کمپرسور و محیط اطراف آن کوشا باشید.

۲. اطمینان از سالم و استاندارد بودن سیستم لوله کشی (طبق استاندارد از لوله مسی یا شلنگ های فشار قوی استفاده شود. )

۳. مناسب بودن ولتاژ برق (برای رفع این دشواری ها علاوه بر مشاوره با یک تکنسین کار آزموده از فیلتر های مخصوص و یا نوسانگیر برق استفاده کنید.

کمپرسور اویل فری (دندانپزشکی) چگونه کار می کند؟

کمپرسور باد در حقیقت قلب تپنده یک مرکز جراحی دندان است. این دستگاه، هوا را فشرده، تصفیه و خشک کرده و آن را ذخیره می کند که مجموعه ای از تجهیزات دستی و عملکردهای خاصی از مراکز درمانی و دندانپزشکی و پاک کننده های دستی را نیز در اختیار دندانپزشک قرار می دهد.

در واقع کمپرسور دندانپزشکی به سایر تجهیزات جراحی دندانپزشکان جان تازه ای میبخشد،این دستگاه با از بین بردن ناخالصی های هوا از طریق یک سیستم تصفیه درون خطی و از بین بردن رطوبت هوا از طریق دستگاه خشک کن هوای فشرده برای محافظت از هندپیس بسیار مفید عمل می نماید.

از طرف دیگر تمام عملیات اجرایی در مطب ها وابسته به تأمین هوای فشرده با کیفیت بالا و ثابت است. بنابراین ، استفاده از انواع کمپرسور دندانپزشکی بدون روغن که با بالاترین استانداردهای کنترل کیفیت تولید می شوند و از بهترین برند کمپرسور دندانپزشکی هستند و دارای ضمانت بدون قید و شرط و برنامه خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات هستند را توصیه می کنیم.

بوجود آمدن ایراد در دستگاههای دندانپزشکی باعث بوجود آمدن هزینه های بسیار زیادی خواهد شد.پس در انتخاب کمپرسور دندانپزشکی نهایت دقت را به عمل آورید.

استفاده از کمپرسور های دندانپزشکی به شدت تحت تنظیمات خاصی است، زیرا آنها باید از معیارهای بهداشتی بالایی برخوردار باشند. این امر به منظور جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آلاینده های دندانپزشکی است که می توانند باعث عفونت یا سایر مشکلات شوند.

روغن و ذرات دیگر نباید مجاز به تماس با جریان هوا باشند، بنابراین استانداردهای عملکرد و مقررات مربوط به استفاده از کمپرسور باد وجود دارد.

بهترین نوع پمپ باد دندانپزشکی که وظیفه تولید هوای فشرده شده را دارد از نوع کمپرسور بدون روغن با یک خشک کن کوچک، گیرنده هوا با روکش داخلی و هوای تنفسی و فیلتر باکتریایی کمپرسور باد میباشد.

کارآیی کمپرسور دندان پزشکی براساس زمان لازم برای فشرده کردن هوای اطراف به داخل مخزن میباشد. به این حالت Function Circule نیز گفته می شود.

بیشتر تولید کنندگان کمپرسور ها ، فشار هوای 7  بار و مخزن 50 لیتری را  برای کار با قطعات دندانپزشکی و همچنین زمان تقریبی 20 دقیقه برای هر بار پر شدن مخزن ، استاندارد دانسته اند.

اگر از یک کمپرسور قدیمی استفاده می کنید، به طور مرتب عملکرد آن را رصد نموده تا چنانچه برای تثبیت فشار هوا ، بیش از حد در حال کار کردن بود، یا نشتی در سیستم وجود دارد یا کمپرسور باد در حال تضعیف شدن است و نیاز به سرویس یا تعویض قطعه دارد.

همچنین ، کیفیت هوایی را که تولید می شود ، نظارت کنید. برای بررسی پاکیزگی هوا می توانید یک آزمایش ساده را با استفاده از یک آینه کوچک انجام دهید. فقط کافی است هوا را از روبه روی آینه هدایت نمائید، هر گونه مواد زائد، روغن، رطوبت یا آلودگی های منتشر شده به وضوح روی سطح ظاهر می شود.

کمپرسور باد امروزه در زندگی بشر و در صنایع مختلف، کاربرد دارد. کمپرسورهای باد به نوع خشک ، بدون روغن و یا روغنی تقسیم می شوند. بدلیل کاربرد کمپرسور باد اویل فری در دندانپزشکی به این نوع کمپرسور گاهی، کمپرسور دندانپزشکی نیز گفته می شود.

نکته: امروزه شرکت ها به دنبال راه حلی هستند که آلودگی و خطرات زیست محیطی کمپرسور های هوای فشرده را به حداقل برسانند. کمپرسور های بدون روغن، یکی از راه های رسیدن به این هدف است.

background
آیکون چت

سوالات متداول

درصورتی که سوالات خود را از بخشی زیر پیدا نکردید هر سوالی درمورد خرید و یا خدمات پس از فروش دارید از اینـــجا بپرسید

بله ارسال به تمام نقاط ایران انجام میشه , خرید های بالای 15 میلیون تومان کاملا رایگان ارسال خواهد شد.

 

کمپرسورهای اویل فری تولیدی شرکت به هیج عنوان نیاز به روغن ندارند وکاملا خشک کار می کنند.بدون صدا ولرزش

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای گارانتی باشد از صفحه گارانتی محصول نسبت به فعال سازی گارانتی میتوانید اقدام نمایید.به سایت ایران کمپرسور مراجعه کنید.

 

14 پاسخ

  1. سلام تشکرازتوضیحات شما.مهندس ایاکمپرسورهای کولرکازی توان تامین هوای موردنیاز۲یونیت رادارند.من برای مطب دخترم تصمیم به خریددارم.لطفاراهنمایی واگرموجودداریذپیشنهادبدهید.ممنوم

    1. سلام بر شما. بله کمپرسور باد 80 لیتری با موتور 2/5 اسب کولر گازی توان تامین هوای فشرده 2 یونیت رو داره. البته گزینه بهتریهم وجود داره و اونهم کمرپسور های اویل فری هستند. چون بدون نیاز به روغن کار میکنند و نیازی به تعویض روغن ندارید.داخل هوای خروجی هم بوی روغن نمیاد. در حال حاضر اکثر مطب ها از کمپرسور های اویل فری استفاده میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمپرسور باد

تمــــاس با ما و مشـــاوره با کارشناسان فـروش

شما میتوانید ، با شماره زیر جهت گرفتن مشاوره تخصصی تماس بگیرید

۰۵۱-۳۸۵۴۳۳۱۱
سوالی ندارید؟