مقالات تخصصی و پژوهشی ایران پمپ

معرفی انواع پمپ باد سایلنت | مزایا و معایب هرکدام

آپدیت شده در: 07 بهمن 1402

پمپ باد سایلنت یکی از بی نظیرترین و بهترین کمپرسورهای مورد استفاده در بسیاری از صنایع به شمار می آید که امروزه مورد توجه واقع شده است و مشتریان و خریداران می توانند با توجه به نیاز خود و صنعتی که در آن مشغول به فعالیت هستند، یکی از بهترین و بی نظیرترین انواع پمپ باد سایلنت را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. برای خرید بسیار آسان و سریع خود نیز می توانید از وب سایت فروشگاهی ما (irancompressor.com) نیز اقدام کرده و این دستگاه را سفارش دهید تا بتواند درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

فهرست مطالب نمایش

تفاوت پمپ با کمپرسور چیست؟

شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که تفاوت پمپ با کمپرسور چیست. در واقع تفاوت اصلی پمپ و کمپرسور در این است که پمپ با مایعات کار می‌کند در حالی که کمپرسور برای فشرده‌سازی انواع گازها طراحی شده است. بنابراین اگرچه استفاده از عبارت “پمپ باد سایلنت” نیز رایج است، اما کافی‌ست تا با تفاوت پمپ و کمپرسور آشنا باشید تا عبارت صحیح ” کمپرسور باد سایلنت ” را به کار ببرید.

کمپرسور باد سایلنت با نام کمپرسور بدون روغن یا اویل فری (oil free) نیز شناخته می‌شود. برای اینکه دلیل این نام‌گذاری را بدانید لازم است کمی با نگهداری کمپرسور هوا آشنا باشید. برای ماندگاری بهتر کمپرسور و اجتناب از خرابی قطعات و کاهش اصطکاک، نیاز است که هر چند وقت کمپرسور روغن‌کاری (lubricate) شود.

تفاوت اصلی کمپرسور باد بدون روغن silent با سایر کمپرسورها در نحوه‌ی روغن‌کاری است. در کمپرسورهای عادی روغن یا روان‌کننده به اجزای متحرک زده می‌شود. در حالی که در کمپرسورهای بدون روغن، اجزای داخلی توسط مواد شیمیایی و الیاژهای بسیار مستحکم و مقاوم در برابر اسطکاک پوشش داده‌شده‌اند. این پوشش به نحوی است که برای طول عمر کمپرسور کافی است و بنابراین نیازی به روان‌کننده نیست.

مدل بعدی کمپرسور باد یخچالی سایلنت میباشد که به وسیله روغن قطعات روانکاری میشوند اما تفاوت این کمپرسور ها با سایر نمونه های روغنی ،بدون صدا کار کردن میباشد.

Array

نکته بعدی در خصوص تفاوت کمپرسور باد سایلنت با پمپ باد سایلنت:

شاید در نظر اول این دو با هم متفاوت به نظر برسند اما باید بدانید که این دو دستگاه در واقع یکی بوده ولی افرادی که دارای تخصص بیشتر هستند به آن کمپرسور باد سایلنت می گویند و افرادی که اطلاعات کمتری دارند به آن پمپ باد بی صدا می گویند. پس باید بدانیم وقتی در مورد هر کدام از این ها صحبت می کنیم و از ویژگی آن ها می گوییم در واقع بین هر دو مشترک بوده و هیچ تفاوتی با هم ندارند

آیا می دانید که پمپ باد سایلنت از چه ویژگی های بی نظیری برخوردار می باشد؟ برای خرید این دستگاه چه نکاتی را باید مورد برسی قرار داد؟ با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار ارزنده ای را در این خصوص به دست آورید تا بتوانید در خرید پمپ باد سایلنت، یکی از بهترین و باکیفیت ترین آن را تهیه نمایید.

 

پمپ باد سایلنت چیست؟

پمپ باد سایلنت، یک دستگاه است که دارای موتور الکتریکی بوده است در بعضی موارد می توان موتور های دیزلی و بنزینی را به جای این موتور الکتریکی مشاهده نمود (البته انها دارای صدای زیادی در حین کار کردن هستند).

کار اصلی پمپ باد سایلنت، فشرده نمودن هوا است. موتور تعبیه شده در این پمپ باد، انرژی پتانسیل که همان انرژی ذخیره شده است را ، از تبدیل قدرت به وجود می آورد. نحوه ی عملکرد آن به این صورت است که پمپ باد سایلنت در مخزن خود هوا را ذخیره می کند و به مرور حجم این هوای ذخیره شده را افزایش می دهد.

وقتی که فشار هوای داخل مخزن بسیار زیاد شد، و دیگر نیاز به فشار بیشتر نبود دستگاه خاموش میشود و دیگر هوایی را به داخل مخزن وارد نمی کند. این هوای فشرده شده در مخن می ماند تا این که بخواهیم از آن استفاده کنیم. در هنگام استفاده این انرژی پتانسیل به انرژی جنبشی تبدیل شده و به یک باره وارد هوا می شود.

این هوای ذخیره شده که با سرعت زیاد از مخزن کمپرسور خارج میشود برای موارد مختلف مورد نیاز است. با خروج این حجم زیاد هوا، فشار داخل مخزن کم شده و به طور اتوماتیک با کم شدن فشار هوا، موتور روشن شده و به سرعت هوا را داخل مخزن خود فشرده می کند. این کار همان طور ادامه دارد.

Array

پمپ باد سایلنت(silent)

پمپ باد سایلنت یا کمپرسور هوای بدون صدا یکی از پرکاربردترین انواع دستگاه های مورد استفاده در بسیاری از صنایع می باشد، که با داشتن ویژگی های بسیار زیاد خود توانسته است توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به سوی خود جذب کند. لازم است بدانید که کمپرسور باد سایلنت یکی از جدیدترین انواع کمپرسورها می باشد که در واقع همان کمپرسورهای بدون روغن و کمپرسور های یخچالی بوده است.

این مدل از کمپرسورها و پمپ بادها در سال های اخیر مورد توجه شرکت های سازنده قرار گرفته است. به طوری که با توجه به نبض بازار آنها نیز به این امر پی برده اند که کمپرسور باد سایلنت می تواند بهترین دستگاه تولید هوای فشرده مورد نیاز مصرف کنندگان و صنعتگران در این زمینه باشد.

شما نیز می توانید با خرید یکی از با کیفیت ترین پمپ باد های سایلنت، از تمام ویژگی ها و مزیت های آن استفاده لازم را داشته و به راحتی کارهای خود را پیش ببرید. در بخش های بعدی می خواهیم راجع به مزایای استفاده از پمپ باد سایلنت، خرید و قیمت کمپرسور سایلنت (silent) توضیح بیشتری را برای همراهان عزیز خود ارائه دهیم و اگر با ما همراه باشید می توانید مطالب جالب را مورد مطالعه قرار دهید.

Array

انواع کمپرسور باد سایلنت یا پمپ باد سایلنت:

ما می توانیم در بازار انواع مختلفی را از پمپ باد سایلنت مشاهده نمائیم علت این تفاوت به خاطر تمایز در قطعات می باشد. یعنی بسته به هر خصوصیت، شما می توانید انواع مختلفی از پمپ باد سایلنت را ببینید. برای مثال در زیر می خواهیم نام چند نوع از پمپ باد سایلنت(بدون صدا) را از نظر تحمل فشارکه با هم متفاوت هستند را نام ببریم. این کمپرسورها به شرح زیر می باشند:

پمپ باد سایلنت با فشار کم: این دستگاه توانایی تولید فشار باد بین 5 تا 6 بار را دارد.
کمپرسور باد سایلنت با فشار متوسط: این کمپرسورها می توانند فشاری معادل 7تا 9 بار تولید نمایند.
کمپرسور هوای سایلنت با فشار بالا: این پمپ باد سایلنت می تواند فشاری حدود 10 بار یا بالاتر را تولید نماید.
ما می توانیم از نظر های دیگر هم بین پمپ باد های سایلنت تمایز قائل شویم ، از دیگر خصوصیات می توانیم به اساس کار آن ها نیز اشاره کنیم و با توجه به اصل کار، آن ها را دسته بندی نماییم. در زیر نمونه ای از انواع کمپرسورهای باد صدا دار را آورده ایم:

پمپ باد  تک مرحله ای: این پمپ باد تنها در یک مرحله می تواند هوا را فشرده  کند.
پمپ باد دو مرحله ای: قدرت این نوع کمپرسور حدود پنج تا سی اسب بخار است و کار آیی بهتری نسبت به پمپ باد های تک مرحله دارد. به همین منظور از این نوع کمپرسور ها بیشتر استفاده میشود و بیشترین سهم بازار را دارند.
پمپ باد  مرکب
کمپرسور دوار پیچ
کمپرسور هوا توربو
کمپرسور باد گریز از مرکز: در این نوع از کمپرسور ها هوا از طریق یک پروانه چرخشی وارد مخزن شده و انرژی جنبشی را از طریق فشار به انرژی پتانسیل تبدیل می کند.
پمپ باد پره چرخشی: در این نوع از کمپرسور ها دو نوع پیچ بزرگ وجود دارد که به صورت مارپیچ هستند. وقتی که کمپرسور هوا را وارد مخزن می کند این دو پیچ می چرخند و چرخش آن ها باعث فشرده شدن هوا خواهد شد.

Array

مزایای استفاده از پمپ باد سایلنت

توجه داشته باشید که پمپ بادها در حین کار کردن صدای بسیار زیادی دارند که این امر برای بسیاری از صنایع مشکل بزرگی می باشد، به خصوص که افراد از این مدل کمپرسورها در ساختمان های مسکونی استفاده می کنند و سر و صدای ایجاد شده موجب آزار و اذیت اطرافیان و کارکنان می شود. همین امر سبب شد تا امروزه شاهد استفاده از انواع پمپ باد سایلنت در بسیاری از صنایع باشیم که در این صورت مصرف کنندگان می توانند از مزیت های زیادی نیز بهره مند شوند.

از مهمترین و اصلی ترین مزیت های استفاده از کمپرسور باد سایلنت (مدل اویل فری) می توان به مواردی از جمله داشتن عمر بسیار طولانی، نیاز نداشتن به روغن کاری، داشتن میزان صدای بسیار کم و در حد سایلنت،مصرف بهینه برق،قابل تعمیر بودن دستگاه،قدرت های مختلف برای مصارف گوناگون اشاره کرد. لازم است بدانید که محل نگهداری کمپرسور باد بی صدا نیز می تواند تاثیر بسیار بالایی در میزان صدای تولید شده داشته باشد و مصرف کنندگان می توانند با در نظر گرفتن برخی از نکات، استفاده بی نظیری را از کمپرسور باد سایلنت داشته باشند.

همچنین قیمت ارائه شده برای این دستگاه در مقایسه با دیگر کمپرسورهای هوا کمی بیشتر می باشد که البته کار کردن در صدای بسیار کم ارزش این پرداخت هزینه اضافه را دارد.از ویژگی های کمپرسور سایلنت یخچالی هم میتوان به صدای فوق العاده کم در حین کار کردن،مصرف بهینه برق،طول عمر بسیار زیاد،در دسترس بودن تمام قطعات یدکی کمپرسور باد سایلنت یخچالی،قدرت بالا،قابلیت سفارشی سازی،انتخاب رنگ دلخواه،جدا بودن موتور از مخزن،ایستاده یا خوابیده بودن مخزن،تک فاز یا سه فاز بودن موتور و….. اشاره کرد.

Array

پمپ باد سایلنت از نوع اویل فری:

یکی از معروف ترین و البته پر کاربرد ترین پمپ باد سایلنت می باشد که معمولا از آن در کار های دندان پزشکی استفاده می کنند.(به آنها کمرسور دندانپزشکی نیز گفته میشود) کمپرسور اویل فری یک ویژگی خیلی خوب و برجسته دارد و آن هم عدم نیاز این کمپرسور به روغن می باشد. این نوع از کمپرسور بدون نیاز به روغن به راحتی کار می کند. در مخزن این کمپرسور، روغن وجود ندارد ولی رطوبت در مخزن آن وجود دارد. بایستی هوای اطراف این نوع از کمپرسورها تمیز و بدون گرد و غبار باشد تا بتواند عملکرد بهتری داشته باشد.

اگر بخواهیم نحوه ی عملکرد این کمپرسور را بازگو کنیم باید بگوئیم که این کمپرسور، هوای مرطوب را به داخل مخزن خود وارد می کند. وقتی که هوای مرطوب وارد شد با سرد شدن هوا ،مقداری آب داخل مخزن تشکیل میشود و عمل میعان اتفاق می افتد. اما باید بدانید که این آب اگر در مخزن کمپرسور بماند می تواند ایجاد زنگ زدگی کرده و مخزن را اکسید نماید. به همین جهت باید آب این مخزن را به نوعی تخلیه نمائیم. خروج این آب می تواند در دستگاه های پزشکی یا دندان پزشکی و یا حتی دهان بیمار باشد. برای پیشگیری از این اتفاق باید از میکرو فیلتر استفاده نمائیم. کمپرسور اویل فری به خاطر عدم نیاز به روغن، کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه ی نگهداری، دارای برتری نسبت به سایر پمپ باد های سایلنت می باشد.

کمپرسور باد سایلنت یخچالی:

این نوع کمپرسور نیز مهم بوده و از کاربرد های زیادی برخوردار است، کمپرسور یخچالی با کمک موتورهای کولر گازی عمل می کند. مخزن این نوع از پمپ باد ، از ورق 3 میل تشکیل شده است و از گنجایش ده لیتر به بالا موجود میباشد.کمپرسورهای یخچالی اگر چه به روغن کاری نیاز دارند اما کاملا بی صدا هستند و شما می توانید از آن در هر محیطی استفاده نمائید. این نوع از کمپرسور ها کاربرد های زیادی دارند که از آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جک های بادی کوچک و بزرگ
 • نقاشی در سطح های کوچک و بزرگ
 • درب باز کن های درب های پارکینگ و اداره ها
 • نظافت و تمیز کاری خودرو ها
 • اسباب بازی های بادی و وسایل شهر بازی
 • پنچر گیری و افزایش فشار باد لاستیک در تعمیرگاه ها و آپاراتی
 • بادگیری لوازم خانگی نظیر جارو برقی و یا سشوار
 • استفاده در صنایع شیرینگ و بسته بندی
 • استفاده در دستگاههای هیدرولیک و پنوماتیک
 • اتوماسیون سیستمهای صنعتی و کلیه ابزار آلات بادی

تولید کنندگان پمپ باد سایلنت

امروزه شرکت ها و برندهای بسیار مختلف به دنبال طراحی و عرضه بهترین نوع از پمپ باد سایلنت هستند تا از این طریق بتوانند به نیازهای جامعه پاسخ داده و به یکی از بهترین برندها در این زمینه تبدیل شوند. شما نیز می توانید با توجه به ویژگی های هر یک از برندها و انواع کمپرسور باد سایلنت، بهترین و مناسب ترین مدل آن را انتخاب کرده و آن را در سبد خرید خود اضافه کنید. همچنین می توانید قبل از خرید خود نظرات مصرف کنندگان و مشتریان سابق را نیز مورد مطالعه قرار داده و یک خرید بسیار موفق را تجربه نمایید.همچین میتوانید در صورت نیاز با مشاورین مجموعه ایران پمپ تماس گرفته و از انها مشاوره دریافت نمایید.

Array

کاربرد پمپ باد سایلنت

از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای کمپرسور باد سایلنت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– کمپرسورهای سایلنت شخصی: پمپ باد سایلنت شخصی از اندازه ها و حجم های کوچکی برخوردار هستند که برای استفاده در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال شما می توانید برای باد کردن اسباب بازی های بادی، لوازم ورزشی، لاستیک اتومبیل،بادگیری مناطق مختلف منزل و غیره از کمپرسور باد سایلنت در حجم کم استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که این مدل از پمپ باد های سایلنت، برای مصارف ساختمانی و صنعتی مناسب نبوده چرا که از قدرت موتور بسیار پایینی برخوردار می باشد.علاو بر موتور ،مخزن کوچکی هم دارند که برای کارهای زیاد ،موتور  باید دایما روشن باشد تا بتواند فشار باد تولید نماید.این موضوع باعث کاهش عمر دستگاه خواهد شد.سایز این کمپرسور های باد از 10 لیتر تا 30 لیتر میباشد.

– کمپرسورهای سایلنت ساختمانی: از دیگر پمپ باد های سایلنت می توان به کمپرسورهای ساختمانی اشاره کرد که از مقاومت بسیار بالا و بیشتری در مقایسه با کمپرسورهای شخصی برخوردار است و افراد می توانند برای استفاده در پروژه های ساختمانی خود مورد استفاده قرار دهند. البته توجه داشته باشید که از این مدل پمپ باد سایلنت می توان در تعمیرات جاده ای، لوازم نقلیه و رنگ کردن وسایل،آپاراتی،تعمیرات مبلمان،mdf و…… اشاره کرد.سایز این دستگاهها از 40 لیتر تا 150 لیتر میباشد که امکان نصب 2 موتور را نیز دارا هستند.

– کمپرسورهای سایلنت صنعتی: کمپرسور سایلنت صنعتی یکی از پرفروش ترین انواع کمپرسورها بوده که با داشتن یک مخزن بسیار بزرگ توانسته است توجه بسیاری از صنعتگران را به سوی خود جذب کند. از این مدل کمپرسورها می توان در صنایع سنگین، ماشین آلات نفتی و صنایع پتروشیمی اشاره کرد.

پمپ باد سایلنت صنعتی از قیمت بالایی برخوردار بوده و حجم مخزن آنها نیز بسیار بزرگ می باشد که این دو ویژگی از مهمترین تفاوت های این کمپرسورهای صنعتی با سلایر مدل ها می باشد.معمولا کمپرسور باد سایلنت صنعتی دارای چندین موتور است.یکی از ویژگی های دیگر این دستگاه این است که اگر شما برق تکفاز داشته باشید،محصول بر اساس برق تکفاز طراحی و تولید میشود،اگر برق مورد استفاده 3 فاز باشد،برق دستگاه 3 فاز طراحی خواهد شد.همچنین تعداد موتور و حجم مخزن با توجه به نیاز شما طراحی و تولید میشود.

برای سفارش میتوانید با شماره تلفن 05138543311 تماس بگیرید و نوع کارتان را توضیح دهید تا همکارانمان در این مجموعه بهترین مدل را برای شما طراحی نمایند.کمپرسور های سایلنت دارای مخزن 150 لیتر به بالا میباشد و محدودیتی در حجم و فشار باد وجود ندارد.

خرید پمپ باد سایلنت

با توجه به ویژگی ها و مزایای پمپ باد سایلنت می توانید یکی از باکیفیت ترین و بی نظیرترین این محصول را تهیه و مورد استفاده قرار دهید. برای خرید کافی است به وب سایت فروشگاهی این شرکت(irancompressor.com) وارد شده و از میان ده ها محصول متنوع ، بر روی یکی از بهترین آنها کلیک کرده و آن را در سبد خرید خود بیفزایید. همچنین میتواننید اطلاعات فنی هر محصول را مطالعه نمایید و بهترین انتخاب را انجام دهید.دیگر با استفاده از پمپ باد سایلنت، صدای مزاحم کننده ای برای شما وجود نداشته و می توانید در کمال رامش و بدون بروز هرگونه مشکلی اقدام به استفاده از این محصول کنید.

نکات مورد توجه در خرید پمپ باد سایلنت

اگر شما نیز به دنبال خرید و استفاده از پمپ باد سایلنت هستید می توانید با در نظر گرفتن برخی از نکات بسیار مهم، تصمیم بسیار خوبی را از بابت خرید کمپرسور هوا داشته باشید که از مهمترین این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع موتور: موتور پمپ باد سایلنت از نوع اویل فری و یخچالی بوده که حتما به میزان اسب بخار و حداکثر آمپر کنترل برق آن توجه لازم را داشته باشید.

حجم مخزن: لازم است بدانید که شرکت های سازنده کمپرسور هوا با توجه به نیاز صنایع مختلف، مخزن هایی با گنجایش های بسیار متنوعی را تهیه و طراحی می کند که مصرف کنندگان می توانند با توجه به نوع نیاز خود یکی از این مخزن ها را انتخاب کنید.

نوع پمپ باد سایلنت: از مهمترین انواع پمپ باد سایلنت می توان به مدل روغنی و بدون روغن اشاره کرد که هر کدام از ویژگی های بسیار مختلفی برخوردار هستند و افراد می توانند با توجه به نیاز و علاقه خود یکی از آنها را تهیه و خریداری کنند.

از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که می توان در خرید پمپ باد سایلنت به آن توجه داشته باشید می توان به میزان صدای تولیدی، مدت زمان پر کردن مخزن، قابلیت حمل و نقل، موجود بودن قطعات یدکی و قیمت آن اشاره کرد. شما می توانید با درنظر گرفتن هر یک از عوامل مذکور، یکی از بهترین و باکیفیت ترین پمپ باد سایلنت را تهیه و مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر خود ، با همکاران ما در تماس بوده و راهنمایی ها و مشاوره های لازم را از این طریق به دست بیاورید تا بتوانید دستگاه مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

نکته مهم:

در بازار انواع مختلفی از کمپرسور باد سایلننت وجود دارد که دارای قیمت های بسیار مختلفی هستند.سعی نمایید در هنگام خرید حتما ویژگی های محصول مورد نظرتان را از فروشنده بپرسید تا با خیالی آسوده اقدام به خرید نمایید.مثلا در خصوص کمپرسور باد سایلنت مدل اویل فری ،این محصول با دو نوع سیم پیچ وارد بازار شده است.

سیم پیچ آلومینیومی که کیفیت بسیار پایینی دارد و قدرت کمتری هم داراست و سیم پیچ مسی که طول عمر بالا و قدرت بیشتری دارد.سعی کنید در هنگام خرید حتما داخل فاکتور نوع سیم پیچ ذکر شود تا در صورتیکه دستگاه به مشکل برخورد و بعد از ارجاع به تعمیرگاه در صورتی که سیم پیچ مسی نبود بتوانید به فروشنده یا تولید کننده دستگاه را مرجوع نمایید. از لحاظ رنگ ،سیم پیچ مسی و الومینیومی در یک طیف رنگی هستند وتشخیص بسیار دشوار است،تنها در صورتیکه سیم پیچ باز شود قابل تشخیص میباشد.

مورد بعدی در خصوص پمپ باد سایلنت مدل یخچالی میباشد.در حال حاضر مدل های زیادی از کمپرسور های سایلنت با موتور یخچال و فریزر تولید میشود.دقت کنید که موتور های مورد استفاده دارای قدرت بالایی باشند.به دلیل شباهت زیاد مدل های مختلف موتور های یخچال به یکدیگر ،تشخیص قدرت کمی سخت میباشد.

پس بهتر است این مورد هم در فاکتور ذکر شود که این دستگاه دارای موتور با چه قدرتی است.شرکت ایران پمپ(ایران کمپرسور) در مدل های یخچالی از موتور هایی با حداقل قدرت 1/4 اسب بخار استفاده میکند.اما در بازار مدل هایی موجود است که قیمت بسیار پایینی دارند.

دلیل اول استفاده از موتور های بسیار ضعیف و دارای قدرت 1/6 اسب بخار یا کمتر هستند،و در مرحله بعدی استفاده از مخزن های گاز یخچالی میباشد که ضخامتی معادل 0/5 میل دارند.شرکت ایران پمپ مخزن هایی با ضخامت 3 میل تولید می نماید تا علاوه بر ایمنی بسیار بالا دارای طول عمر بالایی هم باشد.استفاده از قطعات درجه یک (کلید اتومات،شیر یکطرفه،مانومتر،شیر تخلیه،سوپاپ اطمینان) باعث شده تا ایمنی کمپرسور های ایران پمپ در حد استاندارد باشد و جای هیچ نگرانی نخواهد بود.تولیدات این شرکت دارای گارانتی بدون قیدو شرط میباشد.

Array

معرفی انواع پمپ باد سایلنت | مزایا و معایب هرکدام

من متخصص و پژوهشگر در زمینه هوای فشرده و انواع کمپرسور باد هستم و سعی می کنم تا جدیدترین و کارامدترین اطلاعات را در خصوص صنعت هوای فشرده با شما به اشتراک بگذارم.

نوشته های مشابه

‫16 نظرها

  1. سلام بزرگوار.کافیه ادرس ایمیلتون رو داخل سایت بگذارید تا جدیددترین مطالب براتون ارسال بشه

  1. سلام دوست عزیز.خیر به هیچ عنوان این مورد درست نیست.پمپ باد های سایلنت یا بدون صدای شرکت ایران پمپ به صورت استاندارد توانایی تولید فشار باد تا 8 بار را دارا هستند.سایر پمپ بادها هم به همین میزان یا حتی کمتر میتوانند فشار باد تلید کنند.البته یکسری از کمپرسورهای بااد توانایی تولید فشارهای بیشتری را دارند که در دسته بندی سایلنت قرار نمیگیرند.

 1. سلام وقت بخیر،پمپ باد سایلنت و کمپرسور سایلنت فرقشون در چه چیز هایی هست؟کدوم بهتره؟

  1. سلام وقت شما بخیر.کمپرسور باد سایلنت یا پمپ باد سایلنت یا کمپرسور باد بدون صدا،کاملا یک معنی رو میدن و هیچ فرقی نمیکنند.این پمپ باد ها شامل پمپ باد یخچالی و پمپ باد اویل فری(بدون روغن) هستند.در حال حاضر این 2 مدل فقط بدون صدا(سایلنت) هستند.انتخاب این دستگاهها کاملا به نوع نیاز شما بستگی داره.در مدل یخچالی نیاز هست هر 6 ماه یکبار روغن تعویض بشود،اما در مدل اویل فری ،دستگاه بدون روغن کار می کند.اما مدل های یخچالی شرکت ایران پمپ توانایی تولید فشار باد بسیار زیادی رو دارند که مدل اویل فری نمیتونه این مقدار فشار تولید کنه.برای راهنمایی بیشتر در قسمت مشاوره لطفا شماره تماس قرار بدید تا همکارانمون با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سوالی ندارید؟