کمپرسورساخت ایران،کمپرسورباد ساخت ایران

کمپرسوربادساخت ایران

 1. شاید برای شما هم پیش اومده که پس از درک اهمیّت مصرف کالای ایرانی و تأثیرات مثبتش روی اقتصاد کشور، به فکر افتاده باشید که چه قدم مؤثری میشه در این راه برداشت. این سؤال برای ما هم پیش اومد. ما چند مسئله‌ی مختلف که جلوی حمایت مردم از کالای ایرانی رو می‌گرفت بررسی کردیم و طرح جدیدی براش پیدا کردیم که می‌تونه تا حد زیادی کارگشا باشه. در ادامه موانع رو بررسی می‌کنیم.
  شاید یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که باهاش روبرو هستیم اینه که نمی‌دونیم کالای مورد نیازمون نمونه‌ی ایرانی داره یا نه. این می‌تونه بخاطر نبود سرمایه‌ی کافی برای تبلیغات باشه! اما این نیاز به طور جدّی درک میشه که باید راهی برای شناختن کالای باکیفیت ایرانی وجود داشته باشه. قطعاً وجود یک مجموعه از محصولات ایرانی می‌تونه به ما کمک کنه تا با برندهای ایرانی در هر گروه از محصولات آشنا بشیم.
  خیلی از ماها با این‌که قصد داریم با مصرف کالای ایرانی موجب حمایت از اقتصاد کشور بشیم، امّا موقع خرید جنس ایرانی فوراً یاد یک یا چند تجربه‌ی تلخ می‌اُفتیم! اجناس ساخت ایران که قبلاً خریدیم و کیفیت خوبی نداشتن یا خیلی زود خراب شدن. هدر رفتن هزینه و نارضایتی‌های بعدی موجب دلسردی در حمایت مجدد از کالای ایرانی می‌شه. شاید نیاز داریم که یک نفر اجناس باکیفیت ایرانی رو به ما معرفی کنه تا بتونیم با خیال راحت یک خرید مطمئن داشته باشیم.
  یکی دیگه از مشکلاتی که در بازار ایران وجود داره، قیمت نامناسب برخی از اجناس تولید داخل هست. متأسفانه بعضی از فروشنده‌ها با این‌که کالای ایرانی رو می‌فروشن، ولی حاشیه‌ی سود رو طوری در نظر می‌گیرن که این جنس ایرانی در رقابت با نمونه‌ی خارجی بازنده می‌شه. طبیعی هست که مثلاً اجناس چینی به خاطر تیراژ بالای ساخت قیمت نهایی کمتری داشته باشن

 2. کمپرسورساخت ایران-کمپرسورباد ایرانی-کمپرسور تولیدملی-ساخت کمپرسور باد ایرانی-کمپرسور ساخت ایران-پمپ باد ایرانی-پمپ باد تولید ایران-کمپرسور تولیدشده در ایران-کمپرسور بادMADE IN IRAN-کمپرسور ایران کمپرسور.

 3. سرمایش،برندی خوشنام وقابل اطمینان برای کسانی که به کیفیت می اندیشند.کیفیت،بالاترین شاخص نظارت وارزیابی ما درتعهد عملی به ارزشهای بنیادی شرکت وبالاترین نمودعینی تخصص وتعهدیست که به نواوری درمنابع،سازمان ومحصولات خودداریم.سرمایش شرکتی تعالی خواه واستراتژی محوریست که تامین رضایت مشتریان وتعهددائمی به ارتقا تولیدات وارائه خدمات برتررا اصل اساسی وزیر بنای کاری خود میداند.مابااستفاده از نظام مدیریت کیفیت فراگیرواعتقاد به اینکه نیروی انسانی اصلی ترین سرمایه ی یک شرکت تولیدی می باشد باایجادانگیزه وشرایط مطلوب کاری،فرصت لازم برای رشدوشکوفایی استعدادها وبروزشایستگیها ومشارکت کارکنان در تصمیم گیریهارابارعایت منشوراخلاقی موجودشایسته سالاری واحترام به کرامت انسانی فراهم اورده ایم.قسمتی از اهداف شرکت دراینده نزدیک:
  1-تولیدطیف وسیع کمپرسوروساکشن متناسب بانیازبازار
  2-تولیدکمپرسورهای بدون روغن جهت مصارف خاص وصنایع پزشکی ودندانپزشکی
  3-تاسیس مراکزفروش وخدمات پس از فروش درکلان شهرها
  4-ایجادگارانتی طلایی وارتقا سطح خدمات
  5-فروش انلاین محصولات
  6-افزایش توان رقابتی درعرصه های ملی وبین المللی
  اعتقادداریم که ایجاد رابطه ی دوسویه بامصرف کنندگان،ارتقا سطح زندگی ومهارتهای علمی وعملی پرسنل ومشارکت گروهی دراخذ تصمیمات اگاهانه برمبنای تجزیه وتحلیل داده ها مارا درایجادرضایت حداکثری برای تمام ذینفعان شرکت متعهدوتوانمندخواهد ساخت.لطفا باما تماس بگیریدوماراازنظرات،پیشنهادات وانتقادات سازنده شما استقبال می نماییم.