پیش گفتار

کمپرسور به ماشینی اطلاق می شود که از آن برای افزایش فشار سیالات تراکم پذیر استفاده می شود. استفاده از قدرت هوای فشرده به عنوان یک فرآیند تکمیلی در همه ی صنایع آنچنان اهمیتی دارد که امروزه کمپرسور را اسب بارکش صنایع (Work Horse) می نامند.
در واحدهای صنفی و صنایع کوچک از کمپرسورهایی با قدرت 1/4 تا 3 اسب بخار استفاده می شود اما کمپرسورهای موجوددربازار (کوبله-تسمه ای) به دلیل صدای زیاد و لرزش شدیددرحین کار، باعث آزار و نارضایتی مصرف کنندگان، ارباب رجوع وواحدهای مجاور می شوند شرکت سرمایش با توجه به نیاز شدید بازار به کمپرسور های بدون صدا و لرزش موفق به ارائه محصول جدید خود گردید. این کمپرسورها در ظرفیت 40 الی 250 لیتری و با استفاده از کمپرسورهای یک و نیم دو اسب هرموتیک که در این شرکت مونتاژ و بهینه سازی گردیده بهترین جایگزین کمپرسورهای تک سیلندر می باشد.
مزیت اصلی این کمپرسورها علاوه بر کیفیت بالا و عمر مفید بیشتر(بدون صدا و لرزش) بودن آن است استفاده از سرستونهای پر قدرت مخصوص کولر گازی، تهیه مواد اولیه مرغوب درجه یک، هم چنین خلاقیت و نوآوری نیروی انسانی مهر و متعهد و بکارگیری اصول اساسی مدیریت کیفیت فراگیر ما را قادر ساخته تا محصولی ممتاز با کیفیت بالا، تضمینی کافی و قیمت مناسب را به بازار عرضه نماییم و در پاسخ به اعتماد شما محصولات تولیدی خود را به مدت حداقل شش ماه گارانتی کامل و بدون قید و شرط نماییم